تبلیغات
ترنّم انتظار

كد عكس تصادفی

                    ترنّم انتظار

یابن الحسن!
گر بیایی کُشدم شوق نیایی کُشدم غم
من که بایست بمیرم چه بیایی چه نیایی
***
اللهم ارنی الطلعة الرشیدة و الغرة الحمیدة...1- چگونه می شود كه ادعای شیعه مداری داریم ولیكن ایران اسلامی ما در این عصر تكنولوژی

بر خلاف اسلام یا رك تر بگویم به اسلام خرافات و گمراهی تبدیل شده است. انصافاً چند درصد از ما

شیعیان نهج البلاغه را برای شناخت نه برای تأمل خوانده ایم و چند درصد از ما وقت برای قرآن و

كتابهای معتبر شیعه گذاشته ایم ولیكن باید قبول كرد كه غربی ها و بیگانگان بر درون و جسم ما

چیره گشته اند و ما را همچنان وحشی می خوانند.  در  صور تیكه كه آنها از دین ما مخصوصاً از

كتابهای معتبر شیعه استفاده های فراوان در علم و صنعت و روان شناسی خود می كنند و ما متأ

سفانه تا به امروز به فكر تجمل گرایی و استفاده از الگوهای غربی و مدهای به ظاهر با تمدن ولی

بی قید و بند می باشیم. بخدا عقب افتاده ایم، بخدا عقب مانده ایم از صحنه ی پر علوم روزگار و این

یكی از بزرگترین اهداف دشمن بر علیه ماست یعنی مذهب زدایی و یا ماتریالیسم در اسلام

محمدی(ص) ، من افراطی نیستم و افراطی برداشت نمی كنم و حرفهایم را با دلیل و منطق اثبات می كنم.

 

وقتی كه در كشوری به نام روسیه كه پیشینه ی كمونیسم را بر دوش می كشد نظری میكنم به یاد تحقیقاتی می افتم كه مرا متوجه ی چیز ی بسیار شگفت آمیز می اندازد. در یكی از كتابخانه های ملی مسكو وقتی از دانشمندی اندیشورز سؤال شد كه در این كتابخانه ی عظیم كدام كتاب به نظرتان بسیار جالب و مملو از علوم و دارای دانش می باشد در جواب پاسخ داد: بیایید تا به شما نشان دهم این كتاب عظیم الشان را و نشان داد آن كتابی را بر روی میزی كه بر سر جعبه ای بود و آن نبود جز نهج البلاغه ی حضرت امیر المومنین (ع) كه اهل تشیع را در آنجا منقلب و مبهوت كرد.

همچنین در امریكا و جوامع غربی كه فیلسوفان و روانشناسان و سیاستمداران از اصول كتابهای مذهبی شیعه و علوم قرآن استفاده می كنند. در صورتیكه به ظاهر خود را دشمن این مذهب و دین اسلام می دانند تا از ما این اصل گرانبها را بگیرند و خود به اسرار و علوم بی نهایت این كتابها برسند و افسوس كه ما به دنبال الگوهای بی فرهنگ غربی و مدهای غلط آنها هستیم مثل كودكی در اتاق اسباب بازی.

دلایل اثبات:

- چرا فقط مذهب شیعه برای بیگانگان و حتی اعراب خطر ناك وپر اهمیت می باشد.

- چرا آنها اول بیت المقدس و بعد كوفه را و در آخر تلاش دارند از سال 2012 تا 2023 میلادی بنا بر تحقیقات بنده مكه و مدینه را به طور علنی فتح كنند.

در جواب برایتان می گویم كه آنان ظهور مسیح(ع) را از بیت المقدس و حكومت حضرت مهدی(عج) را در كوفه و ظهور ایشان را از مكه ( خانه خدا) می دانند ویك دلیل دیگر آنست كه آنها خوب می دانند بیت المقدس و قبه الصخره جایی بسیار ماورایی می باشد زیرا كه رسول اكرم (ص) از قبه الصخره با جسم به  معراج پرواز نموده است در تصویر بالا دقیقا به این موضوع اشاره شده است؛و همچنین می دانند كه نیروی مغناطیسی و انرژی های بسیار عظیمی در مركز شهر مكه (خانه خدا) وجود دارد و می تواند تمام معلول ها را علت و علت ها را معلول كند و تمام محدویت ها را كنار بزند تا آنها به اسرار و علوم غریبه ی بسیار شگفت انگیز در مورد نیروی جاذبه انسان و قدرت طبیعت دست یابند( توضیحات بیشتر را درباره ی این موضوع بعداً برایتان بازگو خواهم كرد)و در مستند ظهور به این موضوع اشاره شده است چرا که این یکی از بزرگترین هدف اصلی امریكا یعنی نابودی ادیان و یا جنگ فیلتر شكن در برابر مذهب شیعه میباشد كه تا به امروز بسیار موفق شده اند و بعد می توان گفت استعمار نفت و ثروت ملی كشورها در خاورمیانه.

اما شاید بنظر شما این بحث هیچ ارتباطی با اهداف امریکا در سال 2012 نداشته باشد. ولیکن باید به شما بگوییم که این یکی از اصلی ترین شاخه های جنگ فیلتر شکن امریکا در برابر مذهب ایران از سال 2012 تا سال 2023 میلادی می باشد.

منبع

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 22 آبان 1390 توسط فاطمه شیدا


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب ترنّم انتظار
آخرین مطالب ترنّم انتظار
نویسندگان
موضوعات
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان

E-Mail Someone!

 

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service