تبلیغات
ترنّم انتظار

كد عكس تصادفی

                    ترنّم انتظار

یابن الحسن!
گر بیایی کُشدم شوق نیایی کُشدم غم
من که بایست بمیرم چه بیایی چه نیایی
***
اللهم ارنی الطلعة الرشیدة و الغرة الحمیدة...


چاپ کتاب دوستی کردها و اسرائیل در کردستان عراق

چاپ کتاب دوستی کردها و اسرائیل در کردستان عراق

در ادامە تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای گسترش روابط با منطقه کردستان عراق قرار است در آیندەای نزدیک کتابی دربارە روابط کردهای کردستان عراق در گذشتە و لزوم گسترش این مناسبات در آیندە از سوی یک نویسندە کرد زبان چاپ و منتشر شود.

به گزارش «شیعه نیوز» ، منبعی آگاە در وزارت فرهنگ و جوانان منطقە کردستان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اربیل اعلام کرد: کتاب "دوستی کردها و اسرائیل" بە قلم "مولود آفند" ، برای اجازە چاپ و انتشار ، تقدیم وزارت فرهنگ و جوانان شدە است.وی افزود: نویسندە این کتاب بە روابط کردها و رژیم صهیونیستی در طول چندین سال گذشتە اشارە کردە و بر گسترش مناسبات سیاسی و اقتصادی آنها در آیندە تاکید کردە است.

انتشار کتاب گوناگون در زمینە لزوم گسترش روابط کردهای عراق و رژیم غاصب صهیونیستی در حالی است کە چندی پیش روزنامە فرانسوی فیگارو با انتشار گزارشی اعلام کرد، سازمان جاسوسی موساد نفوذ در کردستان عراق را آغاز کرده تا با استخدام برخی افراد حاضر در این منطقه از آنها برای جاسوسی علیه ایران و انجام اقدامات خرابکارانه استفاده کند.

بر اساس این گزارش، اسرائیل با استخدام پناهندگان حاضر در منطقه کردستان از آنها برای جمع آوری اطلاعات درباره برنامه هسته ای ایران و ترور دانشمندان ایرانی استفاده می کند.

پیش از این نیز معاون وزیر کشور عراق ، شبکه های اسرائیلی را عامل اقدامات جنایتکارانه بزرگی همچون قاچاق مواد مخدر، جعل اسکناس و انتشار مجله و سی دی های غیر اخلاقی و فساد و فحشا در میان جوانان عراقی دانستە بود.

منبعنوشته شده در تاریخ چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391 توسط فاطمه شیدا


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب ترنّم انتظار
آخرین مطالب ترنّم انتظار
نویسندگان
موضوعات
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان

E-Mail Someone!

 

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service